O nas

TAGOMAGO HAIR
Salon przedłużania włosów

Jako kobieta zawsze czułam, że piękne, długie i zdrowe włosy są odzwierciedleniem kobiecości. Niestety natura obdarzyła mnie cienkimi włosami, które nie rosły zbyt szybko. W pogoni za marzeniami o idealnej fryzurze rozpoczęłam swoją przygodę z przedłużaniem włosów i tak 7 lat temu zrodził się pomysł na stworzenie salonu Tagomago Hair. Liczne szkolenia u mistrzów z Białorusi, Ukrainy, Rosji i Irandii pozwoliły mi na doskonałe opanowanie metody przedłużania i zagęszczania włosów z użyciem BIO taśmy, kerawaksu oraz keratyny włoskiej.

Na czym polega ten magiczny proces przedłużania włosów dowiesz się w zakładce METODY. Aby zmienić swój wygląd potrzebujesz minimum 40 min. Stawiam na indywidualne podejść dzięki czemu każda z Klientek traktowana jest wyjątkowo.

Droga Klientko, pokazanie piękna kobiety poprzez perfekcyjne, zadbane włosy to moja osobista misja i wyzwanie. Dzięki doświadczeniu, intuicji i niepoprawnemu dążeniu do doskonałości sprawię, że Twoje włosy przejdą prawdziwą metamorfozę, która wprawi w zachwyt każdego. Ale co ważniejsze, chcę sprawić, abyś poczuła się wyjątkowo, kobieco i wspaniale. W Tagomago Hair spełniamy marzenia o długich włosach.

Z najserdeczniejszymi pozdrowieniami dla Kobiet.

Agnieszka Urbańska – Właściciel

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

Nasze zalety

Uzyskaj bezpłatną konsultację lub zarezerwuj wizytę już dziś
Zadzwoń do nas +48 791 941 399​