Szkolenia

Przedłużanie i zagęszczanie włosów cieszy się w ostatnim czasie olbrzymim zaintersowaniem. Proces ten od strony technicznej jest dosyć złożony, dlatego powinien być wykonywany przez certyfikowanego trenera.To gwarancja żę posiadana wiedza i umiejetności praktyczne pozwolą Tobie zacząć samodzielnie pracę na własnym stanowisku

Przedstawiamy szkolenie w Tagomago Hair!

Szkolenie z przedłużania i zagęszczania włosów przygotuje cię do wykonywania samodzielnie pracy na wymarzonym stanowisku Specjalisty przedłużania włosów. Stawiamy przede wszystkim na Twoją samodzielność w późniejszym wykonywaniu zabiegu. Dzięki wiedzy i umiejętności zdobywanej u zagranicznych szkoleniowców z Rosji, Ukrainy i Irlandii przekażę tobie wszystkie tajniki procesu przedłużania włosów.

Oferta szkoleniowa z przedłużania włosów kierowana jest do osób bez doświadczenia. Szkolimy z metod na ciepło. Przedłużanie włosów na keratynie włoskiej i kerawaxie. Technika to minibond, kapsułki, nanobond. Szkolenia przeprowadzamy indywidualnie. Kurs składa się z zajęć praktycznych i teoretycznych. Cały trening odbywa się na fantomie z naturalnymi włosami.

W ramach szkolenia otrzymasz pełny pakiet informacyjny:

Po szkoleniu otrzymujesz certyfikat, który uprawnia do wykonywania usługi przedłużania włosów w krajach UE. Za dodatkową opłatą tłumaczenie. 

Szkolimy z najpopularniejszej metody na ciepło – keratyna, kerawax. Szkolenia przeprowadzone są indywidualnie.

Cena szkolenia:

  • 2 dni szkolenia – 2500 zł
  • 3 dni szkolenia – 3500 zł (zwiększony czas na zajęcia praktyczne).

 

Skontaktuj się z nami i zacznij pracę na własnym stanowisku.

Serdecznie zapraszam- Agnieszka Urbańska 791 941 399