Korekta włosów

Korekta włosów to usługa, którą świadczymy w naszym bielskim salonie Tagomago Hair, bez względu czy korekta włosów dotyczy włosów zakładanych w naszym salonie, czy w innym.

Co zawiera usługa korekty włosów?

Usługa korekty włosów zawiera:

Ile trwa korekta włosów?

Czas spotkania wynosi:

Uwaga:

Wykonujemy korektę włosów niezakładanych w naszym salonie.

Sprawdź nasze opinie!

Joanna Filip
Joanna Filip
2023-09-28
Szczerze polecam zabieg przedłużania włosów u Pani Agnieszki , przemiła osoba , cudowne miejsce , włosy przepiękne 🤩 pełen profesjonalizm !!!
Joanna Kuligowska
Joanna Kuligowska
2023-08-28
Mega polecam! Świetne szkolenia - cudowna atmosfera - dużo merytorycznej wiedzy i praca 1do 1 - polecam każdemu kto chce podnieść swoje kwalifikacje :)
Upinane.Paluchami
Upinane.Paluchami
2023-08-08
Witam Chciałam Pani bardzo podziękować za szkolenie . Miałam obawy czy ta metoda sprawdzi się u moich klientek , czy się do niej przekonam i będę chciała działać w temacie BIO taśm Jednakże sposób prowadzenia szkolenia , przekaz , świetna atmosfera , argumenty i wiedza która otrzymałam sprawiła , ze na pewno będę wprowadzała tematykę BIO taśm u swoich klientek. Jest Pani świetną osobą , z wielkim przekazem dla swoich kursantek Nie mogłam trafić w lepsze ręce Jeszcze raz dziękuje ♥️♥️♥️
Gabriela Ubik
Gabriela Ubik
2023-06-18
Polecam skup włosów, dobra cena uzgodniona przed obcięciem.
Agnieszka Pastor
Agnieszka Pastor
2023-02-22
Polecam skup włosów. Profesjonalne podejście. Ilość cm włosów uzgodniona przed ucięciem. Umowa czytelna. Cena za włosy zadawalająca.
Aleksandra
Aleksandra
2023-01-19
Szczerze polecam to miejsce ! 💪 Zabieg (przedłużenie włosów) który miałam wykonany odbył się w superowej ,miłej atmosferze :) Lokalizacja idealna ,parking pod salonem . Co najważniejsze widać pełen profesjonalizm w tym co Pani Agnieszka robi,po prostu kocha to co robi :) moje włosy są długie i piękne ,przyszłam z polecenia i nie żałuję . Dla mnie wszystko na najwyższym poziomie 11/10 ! 💪😊na pewno wrócę
Ania
Ania
2021-05-05
Bardzo polecam każdemu to miejsce, Pani Agnieszka to przemiła osoba!! Moje włoski są teraz lśniące, mięciutkie i pięknie pachnące!! Gorąco polecam, napewno wybiorę się drugi raz na zabieg:)
karolina dąbrowska
karolina dąbrowska
2021-03-25
TAGOMAGO HAIR , Pani Agnieszka 100% profesjonalizmu, przemiła atmosfera podczas zabiegu a efekt.. EFEKT przerósł moje oczekiwania!! JESTEM ZAKOCHANA w moich nowych włosach ... nie wyobrażałam sobie aż takiej precyzji i efektu WOW. Serdecznie polecam i zawsze już będę tu wracała :). <3
Ewa Rędzi
Ewa Rędzi
2021-03-23
Fantastyczne miejsce! Moje włosy zostały zregenerowane poprzez wykonanie bixyplastii. Różnica przed i po jest ogromna, jakby mi ktoś dał nowe włosy :) wcześniej włosy były przesuszone, puszące się, zmęczone, pozbawione blasku, ogólnie sianowate i żyjące własnym życiem. Po bixyplastii są niesamowicie odżywione, gładkie, miękkie, sypkie, lekkie, jest blask, no i oczywiście idealnie proste. Pełen profesjonalizm i miła atmosfera. Polecam mocno, sama na pewno wrócę!

Gdzie można skorzystać z korekty włosów?

Uzyskaj bezpłatną konsultację lub zarezerwuj wizytę już dziś
Zadzwoń do nas +48 791 941 399​