Przedłużanie włosów zaliczane jest do najmodniejszych wynalazków wszechczasów. Temat ten wzbudza wiele nieporozumień i zapytań.

Co jakiś czas słyszę jak moje znajome, koleżanki czy osoby z dalszego otoczenia mówią o swoich wątpliwościach związanych z przedłużaniem włosów. Wokół tego zabiegu powstała już niezliczona ilość mitów, które nie znajdują odzwierciedlenia w rzeczywistości. Rozumiem wszystkie Twoje obawy i dlatego chciałabym je dzisiaj rozwiać, abyś dysponowała rzetelną wiedzą i mogła świadomie zdecydować czy istnieją jakieś przeciwwskazania do wielkiej metamorfozy Twoich włosów.

Gotowa? Zaczynamy!

MIT 1: PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW PRZEZNACZONE JEST DLA KOBIET, KTÓRE MAJĄ MNIEJ WŁOSÓW

Śmiało można stwierdzić, że dziewicze włosy są najlepszym wyborem dla zagęszczenia rzadkich włosów, lecz mogą one posłużyć również innym celom.

Przedłużanie włosów jest odpowiednie zarówno dla osób, które chcą na dłużej zmienić swój wygląd, jak i dla tych, które chcą wyglądać olśniewająco w wyjątkowym dla siebie dniu. Kto o tym nie marzy? Zafarbuj włosy tak, jak chcesz, nie martwiąc się chemikaliami uszkadzającymi Twoje włosy lub zwiększ ich objętość dzięki dwóm lub trzem niewidocznym rzędom włosów. Przedłużaj i baw się swoim wyglądem wedle własnego uznania!

Przedłużanie włosów daje nieograniczone możliwości stylizacji. Wypróbuj je i przekonaj się sama!

MIT 2:PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW JEST DROGIE

Przedłużanie włosami dziewiczymi jest kosztowne, ale włosy te mają najwyższą jakość. W rzeczywistości można je uznać za jednorazowy zakup, ponieważ założone włosy mogą z łatwością przetrwać w dobrej kondycji nawet do 2 lat! Dlatego nawet jeśli początkowa cena może wydawać się wysoka, to w rzeczywistości jest to najlepsza i długofalowa inwestycja.

Jeśli poszukasz oszczędności na samym surowcu jakim są włosy, to zużyją się one szybciej, zmuszając Cię do zakupu nowych. Brzmi znajomo, prawda?

Dlatego podkreślam, że przedłużanie włosów włosami dziewiczymi jest najlepszą inwestycją i biorąc pod uwagę ich trwałość i jakość nie są aż tak drogie, jak sugerują plotki. Jeśli chcesz dopiero zacząć przygodę z przedłużaniem włosów, ale nie jesteś jeszcze przekonana czy będzie to miłość od pierwszego wejrzenia, to możesz wybrać bardziej budżetową linię włosów EXCLUSIVE, która już wkrótce będzie dostępna w naszej ofercie.

MIT 3: PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW JEST BOLESNE I NIEWYGODNE

Jest to zdecydowanie jeden z najczęstszych mitów, który mnie nieustannie bawi. Sugeruję, abyś natychmiast przestała się martwić, ponieważ przedłużanie włosów kerawaxem lub keratyną nie powoduje ani bólu, ani dyskomfortu pod warunkiem, że wybierzesz usługę u profesjonalnego stylisty.

Prawda jest taka, że niewidoczne mini łączenia nie powodują bólu i wcale nie są niewygodne. Założenie dodatkowych 60-160g włosów będzie początkowo odczuwalne, ale Twoja głowa szybko dostosuje się do zwiększonej objętości.

MIT 4: NISZCZĄ TWOJE NATURALNE WŁOSY

Rozumiem, że może być to dla Ciebie ogromnym problemem. Wyobraź sobie, że zakładasz w salonie swoje wymarzone włosy i później uświadamiasz sobie, że Twoje naturalne włosy są zniszczone! Nie będę Cię okłamywać. Twoje włosy mogą zostać uszkodzone, ale nigdy przez rodzaj włosów na jakie się zdecydowałaś. Uszkodzenie włosów, podobnie jak ból, jest wynikiem niewłaściwej aplikacji. Odpowiednia stylistka dobierze metodę i odpowiednią ilość włosów dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb. Pamiętaj więc, aby zawsze wybrać dobrą stylistkę!

MIT 5:PRZEDŁUŻANE WŁOSY MOŻNA ŁATWO ZAUWAŻYĆ

Co się stanie, jeśli ktoś zauważy, że nosisz przedłużane włosy? Co, jeśli tańcząc na imprezie, one po prostu odpadną? To byłby prawdziwy koszmar!

Prawidłowo wykonane łączenia wykonane dobrymi produktami do przedłużania włosów idealnie komponują się z naturalnymi włosami, co sprawia, że są praktycznie niewidoczne. Miejsca łączeń Twoich włosów z włosami dziewiczymi są także bardzo trwałe i odporne na czesanie. Nie mają prawa się zsunąć nawet podczas najbardziej szalonych wieczorów!

MIT 6: PRZEDŁUŻANE WŁOSY WYMAGAJĄ NADZWYCZAJNEJ PIELĘGNACJI

Przedłużanie włosów wymaga prawidłowej pielęgnacji, ale nie jest to żadna większa filozofia! Po przedłużeniu włosów wystarczy je umyć i zadbać o nie zgodnie z instrukcją, którą ode mnie otrzymasz. Eliminuje to ryzyko splątania i wydłuża ich żywotność. Jestem przekonana, że dotychczas dbałaś o swoje włosy więc te nowe, nie przysporzą żadnych trudności.

MIT 7: PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW POWODUJE ŻE TWOJE WŁOSY NIE ROSNĄ

Ponieważ jest wiele metod przedłużania włosów, możesz mieć obawy o naturalny wzrost Twoich włosów. Boisz się, że klej lub proces aplikacji niszczy prawdziwe włosy?

Podobnie jak w przypadku bólu i dyskomfortu, stylistka jest tutaj kluczem. Profesjonalistka odpowiednio przedłuży włosy, a Ty nie będziesz musiała martwić się o naturalny wzrost włosów. Niedoświadczona stylistka może popełniać błędy, powodując prawdziwy ból i wiele innych problemów. Zawsze sprawdzaj w jakim stanie są Twoje włosy w trakcie korekty.

Pamiętaj-nie ma złych metod przedłużania włosów, są tylko źle dobrane do Twoich włosów.

Mam nadzieję że rozwiałam Twoje wątpliwości na temat przedłużania włosów. Przestań się bać! Zacznij stylizować! Wyglądaj lepiej! Zdobądź większą pewność siebie!